Mikrovlná trouba MIELE M 6260 TC

Popis produktu Mikrovlná trouba MIELE M 6260 TC

Mikrovlná trouba MIELE M 6260 TC

Využití

Ultramoderní a neuvěřitelně výkonná vestavná mikrovlnná trouba Miele M 6260 TC vám poskytne prvotřídní pomoc při přípravě lehkého letního oběda, ale i slavnostní večeře. Přestože působí kompaktně je její interiér prostorný a výkon nesrovnatelný s jinými mikrovlnná trubkami v této kategorii. Jídlo v ní připravíte chutné a zdravé za minimální čas. Moderní systémy a inovativní technologie, kterými disponuje, práci nejen usnadní a zjednodušší, ale také dodají jídlu mimořádnou kvalitu a chutnost.

Design

Tato vestavná elektrická mikrovlnná trouba MIELE má design propracovaný do detailu. Převládají v něm geometrické tvary a vládne jednoduchá, účelová elegance. To je právě velké pozitivum tohoto spotřebiče, protože prostě zapadne do každé současné kuchyně a nebude v ní působit rušivě. Na přední straně nerezové trubky se nachází obdélníkový panel. Na něm je umístěn užitečný LCD displej a tlačítka, kterými si troubu připravíte a nastavíte přesně podle vašich představ. Na LCD displeji se vám budou zobrazovat všechny důležité detaily o jednotlivých programech.

Dizajn - MIELE M 6260 TC

Využití a vlastnosti

Tato mikrovlnná trouba kromě skvělého vzhledu disponuje i moderními technologiemi, které posouvají vaření v mikrovlnkách na zcela nový level. Nabízí režim rozmrazování, ohřívání a samozřejmě automatických programů. Průměr vnitřního talíře je 40 cm. Součástí dodávky je i kryt na ohříván pokrm či varná tyčinka.

Technické parametry

Výkon mikrovln je klasických 900 W. Na výběr máte ze sedmi stupňů výkonu. Příkon samotné mikrovlnné trouby je 1600 W.

Pro detailnější info nás kontaktujte. Mikrovlná trouba vystavena na našem studiu. Nepoužívaná. Plná záruka.

 

Původní cena: 30.990,- Kč vč. DPH

Výprodejová cena: 18.900,- Kč vč DPH

Líbí se Vám toto zboží, ale potřebujete více informací?

Napište nám