Služby - INTERIÉRY KREJCAR

Služby

Nabízíme Vám komplexní služby při řešení vašeho interiéru

 

VSTUPNÍ KONZULTACE

Velmi důležitá část plánování celého interiéru popřípadě jeho části (kuchyně, obývacího pokoje atd.). Při vstupním konzultaci od zákazníka zjišťujeme jeho požadavky a představy o výsledné podobě interiéru. Vstupní konzultace je bezplatnou službou. Součástí vstupní konzultace by také mělo být předání půdorysů, případně projektu, z kterého budeme moci získat informace o elektroinstalaci, vodoinstalaci a vzduchotechnice.

 

ZPRACOVÁNÍ 3D NÁVRHU INTERIÉRU

3D návrh interiéru je u nás samozřejmostí. Zákazníkům jsme schopni vypracovat návrh celého interiéru nebo pouze jeho části.

 

FINÁLNÍ VÝBĚR MATERIÁLŮ

Finální výběr materiálů v interiéru. Ladění dekoru nábytku s podlahami, látkami na sedačkách a dalšími doplňky interiéru. Pomužeme Vám s výběrem optimálních materiálu jak z hlediska kvality tak z hlediska optimální ceny.

 

ZAMĚŘENÍ INTERIÉRU

Po odsouhlasení podoby interiéru a odsouhlasení realizace, dochází k přesnému zaměření interiéru. Probíhá kontrola zda stavba či místnosti souhlasí s původním projektem. Pokud je vše v pořádku dochází k objednání prvků interiéru u dodavatelů.

 

FINÁLNÍ NABÍDKA A ODSOUHLASENÍ

Finální nabídka na kompletní realizaci interiéru nebo jeho části. Schválení všech částí interiéru. Podpis smlouvy a domluvení termínu realizace.

 

REALIZACE INTERIÉRU A PŘEDÁNÍ

Na instalaci interiéru nemusíte složitě hledat další firmu nebo řemeslníky. Kompletní instalaci Vám zajistí naši zkušení a profesionální montéři, kteří zajistí i menší stavební úpravy potřebné pro finální realizaci interiéru.

 

DALŠÍ NABÍZENÉ SLUŽBY

Naše interiérové studio Vám zajistí tyto další služby:

  • stavební práce
  • montáž osvětlení
  • montáž a úpravy elektroinstalace
  • montáž dveří
  • montáž podlah
  • montáž sádrokartonových příček a podhledů
  • obkladačské práce
  • malování a tapetování

Služby našich projektových manažerů je také možno využít při realizaci stavby jako stavební dozor. Úkolem našich projektových manažerů je dohlédnout na přesné dodržení rozměrů a instalací.

 

 

 

Mohlo by se vám libit

Potřebujete
více informací?

Napište nám

Poslední článek
v novinkách

LETNÍ OTEVÍRACÍ DOBA

--------------------------------------------------->