Reference - INTERIÉRY KREJCAR

Reference

Kompletní realizace interiéru - Praha

Realizace kompletního interiéru v Praze. Atypická výroba nabýtku, dodávka luxusní kuchyně next125, zakázková výroba skleněných konstrukcí, dodávka vybavení koupelen a kompletního osvětlení. Jako bonbónek realizace venkovní kuchyně ze žárového zinku. Vše dopadlo na jedničku a majitelé jsou spokojeni. Na tuto realizaci jsme velmi pyšní.

Interiér Praha - Kunratice

Realiazace kompletního interiéru s kuchyňskou linkou next125 a spotřebiči Miele. Obývací pokoj vč. kožené sedačky. Zakázková výroba jídelního stolu a dýhované ložnice. 

Moderní kuchyně next125 Plzeň

Rustikální kuchyně Plzeň

Realizace velmi pěkné rustikální kuchyňské linky s kamennou deskou v rodinném domu v Plzni. Velice dobrá spolupráce s majiteli vedla k tomuto velice pěknému výsledku.

Soukromý interiér - Plzeň

Realizace kompletního interiéru bytu 2+kk v Plzni. Montáž laminátové podlahy světlé barvy pro projasnění interiéru. Dveře v podobném odstínu s podlahou zajímavé materiálem s reliéfem. Na kuchyňské lince a obýváku použiti stejné materiály a to kombinace moderní bílé a přírodního dřeva. Ložnice laděna do příjemných teplých barev. V chodbě navrženo řešení pro skrytí pračky a sušičky do vestavené skříně. Koupelna navržena a realizována v moderní kombinaci lesklých bílých dlaždiček a černé mozaiky. Návrh zrcadla s dekorativním led osvětlením. Dodávka osvětlení a designových lustrů značek Pedrali a Artemide.

Kuchyně schüller C - soukromý interiér Plzeň

Realizace lehce rustikální přesto moderní kuchyně v soukromém interiéru v Plzni. Zajímavá kombinace barev. Realizace pracovní desky z umělého kamene. 

Soukromý interiér - Praha - Kunratice

Realizace kompletního interiéru dle návrhu našeho studia. Dodávka kuchyně značky next125 s deskou z umělého kamene a se spotřebiči Miele. Návrh a dodávka obývacího pokoje, ložnice, dětských pokojů a zádveří. Realizace skleněného schodiště s nerezovými prvky. Dodávka designového osvětlení značky Artemide.

Soukromý interiér - Plzeň - Palác Ehrlich

Realizace interiéru dle požadavku interiérového designera. Dodávka kuchyně značka schüller se spotřebiči BOSCH a SMEG. Realizace atypického lakovaného kuchyňského ostrůvku, TV stěny kruhového tvaru, stěny se sklopnou postelí, atypické knihovny a zádveří se skrytými úložnými prostory.

Soukromý interiéry - Praha

Dodávka prvků interiéru - kuchyňský stůl Wössner vč. sezení, rozkládací kožená sedačka Colombini Casa, obývákové lakované stolky Colombini Casa, barové židle Pedrali a osvětlení Artemide a Ingo Mauer. Realizace zakázkové lavice a stolku do chodby z masivního dřeva.

Bytové kuchyně

Realizace kuchyní do nájemních bytů. Dodávka kvalitních kuchyní za rozumnou cenu. 

Mohlo by se vám libit

Potřebujete
více informací?

Napište nám

Poslední článek
v novinkách

LETNÍ OTEVÍRACÍ DOBA

--------------------------------------------------->